Дніпропетровська обласна громадська організація
«ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ КООРДИНАЦІЙНО-ЕКСПЕРТНИЙ ЦЕНТР З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ»
На главную | В "Избранное" | E-mail    
 
Меню
  Про Центр
  Новини
  Подарунок для найслабшого
  Команда
  Експерти
  Бібліотека
  Дослідження
  Публікації
  Про нас пишуть
  Партнери
  Проекти
  Експертиза
  Моніторинг
  Судові справи
  Найбільш одіозні відповіді органів влади
  Для Інститутів Громадянського Суспільства
  Для Бізнес-Асоціацій
  Для Місцевих Державних Адміністрацій
  Для Органів Місцевого Самоврядування
  Опитування «Як Ви оцінюєте результати прискореного перегляду регуляторних актів»?
  Контакти
Ресурсний центр ГУРТКурс доллара

Межбанковские курсы валют

Погода в Украине

Громадські ради


Olexiy Litvinov

ДОГО "ДКЭЦРП"

ДРІДУ НАДУ


Aрхів: 2009 / 2010 / 2011 / 2012


Яндекс.Метрика


 
Умови акції


«Подарунок для найслабшого? Або як підприємцю повернути законодавство на свою користь?»На кого розрахована акція:
Учасниками акції можуть бути: приватні підприємці, бізнес-асоціації (спілки, об’єднання підприємців, роботодавців тощо), які працюють у селах, селища та невеликих містах.

Мета акції:
Навчити, дати практичні навички та допомогти підприємцям захищати свої права та законні інтереси.

Що буде зроблено протягом акції:
ДОГО «ДКЕЦРП» буде надавати учасникам акції безкоштовну юридичну допомогу: консультації, підготовка документів, розробка плану дій тощо.

Якими будуть результати акції:
- одним з бонусів для підприємців є те, що вони зможуть сплачувати єдиний податок за мінімальною ставкою 1 або 2 % замість 10-20% (за умови якщо орган місцевого самоврядування порушив процедуру підготовки та оприлюднення регуляторного акта);
- під контролем підприємців та громадськості органи місцевого самоврядування змушені будуть піти на контакт та залучати підприємців до обговорення проектів регуляторних актів;
- підприємці реально зможуть брати участь у покращенні умов для ведення свого бізнесу, а також впливати на рішення органів місцевої влади.


Що робити, коли підприємець не хоче йти на конфлікт із місцевою владою:
ДОГО «ДКЕЦРП» може взяти на себе тягар представлення Ваших інтересів у судах. Тобто замість підприємця з органами місцевого самоврядування буде судитися ДОГО «ДКЕЦРП».У День святого Миколая Дніпропетровська обласна громадська організація «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» спільно з газетою «Частный предприниматель» розпочинають акцію «Подарунок для найслабшого? Або як підприємцю повернути законодавство на свою користь?».

Початок акції: 19.12.2012 р. Закінчення акції: 31.03.2013 р.

Цільова аудиторія: дрібні підприємці та їх об’єднання (бізнес-асоціації), які працюють у селах, селищах та невеликих містах.

Протягом терміну проведення акції усі юридичні консультації щодо оскарження регуляторних актів, які заважають розвитку підприємництва надаються юристами ДОГО «ДКЕЦРП» безкоштовно.
Об’єктом оскарження можуть бути: рішення сільських, селищних та міських рад, їх виконавчих органів, а також розпорядження сільських, селищних та міських голів з питань встановлення місцевих податків та зборів, встановлення ставок єдиного податку, порядку благоустрою та інші регуляторні акти.

Перебіг акції буде детально висвітлюватися на сайтах газети: «Частный предприниматель» ( http://chp.com.ua ) та ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» ( http://www.dcecrp.ho.ua ).

Якщо Вас зацікавила наведена вище інформація, але Ви не знаєте з чого почати – телефонуйте, пишіть або приходьте, ми спробуємо Вам допомогти. Ми хочемо, щоб Ви знали, що є бізнес-асоціації, які захизають своїх членів та їх бізнес.

Зробіть собі справжній подарунок до Дня святого Миколая.
( Інформація про акцію на сайті газети «Частный предприниматель» )

Файли для завантаження:
Інформація про акцію.pdfЗ 19 грудня 2012 р. триває спільна акція ДОГО «ДКЕЦРП» та газети «Частный предприниматель»: «Подарунок для найслабшого? Або як підприємцю повернути законодавство на свою користь?». У межах цієї акції кожен підприємець (переважно з сіл, селищ та малих міст) може отримати безкоштовну юридичну допомогу з питань захисту своїх прав та законних інтересів.

Ми переконані, що більшість підприємців уже зрозуміли, що широко анонсоване «покращення вже сьогодні» – жодним чином не стосується підприємців. Єдиними, хто може підприємцям допомогти створити сприятливі умови, є самі підприємці. Чим довше підприємці будуть чекати на «покращення», тим гіршим буде бізнес-клімат в Україні.

Шановні підприємці, зверніть увагу на свої права, якщо Ви не будете їх використовувати та захищати – вони зникнуть або стануть декларативними. Від розчарування до перемоги слід пройти значний шлях, який умовно можна поділити на три кроки.
Крок перший: Використовуючи свої права та наш досвід, Ви вже зараз, на законних підставах, зможете сплачувати єдиний податок за мінімальною ставкою, а також змусити органи влади виконувати чинне законодавство з урахуванням Ваших інтересів.
Крок другий: Використовуючи наші рекомендації, Ви зможете результативно впливати на місцеву політику у сфері розвитку малого та середнього бізнесу.
Крок третій: Використовуючи свій досвід та отримані навички, Ви зможете реально впливати на формування бізнес-клімату в Україні.
Ми добре знаємо, що кожен великий шлях починається з маленького першого кроку. Тож, запрошуємо зробити цей крок разом, заради нашого спільного майбутнього.
Покращення відбудеться лише за активної участі підприємців у нормотворчому процесі, активній участі у роботі консультативно-дорадчих органів, аргументованій позиції, щоденній кропіткій праці бізнес-асоціацій над проектами нормативних актів тощо.
Ми можемо обрати один з двох можливих шляхів: чекати, поки хтось створить сприятливі умови для нас, або зробити це самостійно. Ми обираємо другий шлях і впевнені, що він буде надзвичайно цікавий але точно не буде легкий.
Тож, запрошуємо до співпраці однодумців.
Цілком логічним буде запитання: Чи варто щось робити?
Відповідь дуже проста: а чи стало Вам легше від того, що Ви нічого не робили у цьому напрямі?
Гарним прикладом є відповідь Новомосковської міжрайонної прокуратури у Дніпропетровській області на наш запит ( Відповідь на запит.pdf). До того часу, поки підприємці не почнуть системно відстоювати та захищати свої права, їх будуть постійно порушувати органи влади. Можливо вже прийшов час сказати «Досить!».

( Інформація про акцію на сайті газети «Частный предприниматель» )

Файли для завантаження:
Відповідь прокуратури.pdf