Дніпропетровська обласна громадська організація
«ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ КООРДИНАЦІЙНО-ЕКСПЕРТНИЙ ЦЕНТР З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ»
На главную | В "Избранное" | E-mail    
 
Меню
  Про Центр
  Новини
  Подарунок для найслабшого
  Команда
  Експерти
  Бібліотека
  Дослідження
  Публікації
  Про нас пишуть
  Партнери
  Проекти
  Експертиза
  Моніторинг
  Судові справи
  Найбільш одіозні відповіді органів влади
  Для Інститутів Громадянського Суспільства
  Для Бізнес-Асоціацій
  Для Місцевих Державних Адміністрацій
  Для Органів Місцевого Самоврядування
  Опитування «Як Ви оцінюєте результати прискореного перегляду регуляторних актів»?
  Контакти
Ресурсний центр ГУРТКурс доллара

Межбанковские курсы валют

Погода в Украине

Громадські ради


Olexiy Litvinov

ДОГО "ДКЭЦРП"

ДРІДУ НАДУ


Aрхів: 2009 / 2010 / 2011 / 2012


Яндекс.Метрика


 ПРОЕКТИ
2011
ДОГО «ДКЕЦРП» здійснює реалізацію проекту «Захист прав громадян на доступ до інформації про діяльність органів влади» №: 42762, метою якого є захист права громадян на доступ до інформації й участь в управлінні державними справами шляхом моніторингу інформаційного наповнення офіційних веб-сторінок місцевих державних адміністрацій, встановлення існуючих недоліків і типових порушень, вироблення рекомендацій з їх усунення та поліпшення умов для реалізації права громадян на доступ до інформації про діяльність органів влади в Україні, участі громадян в управлінні державними справами, лобіювання розроблених рекомендацій та громадський контроль за їх урахуванням органами влади для забезпечення врахування громадської думки органами влади.
Проект реалізується за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

ДОГО «ДКЕЦРП» здійснює проект №44583 «Оцінка впливу регуляторної діяльності органів місцевого самоврядування Дніпропетровської області на розвиток підприємництва та її удосконалення» підтриманий Програмою «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження».

ДОГО «ДКЕЦРП» здійснює реалізацію проекту «Моніторинг діяльності органів місцевого самоврядування Дніпропетровської області щодо встановлення ставок єдиного податку та їх вплив на наповнення місцевих бюджетів і розвиток підприємництва» №: 42340, метою якого є удосконалення діяльності органів місцевого самоврядування Дніпропетровської області з планування, розробки та виконання місцевих бюджетів, розвитку підприємництва, встановлення адекватних та економічно обґрунтованих ставок єдиного податку шляхом проведення моніторингу рівня ставок єдиного податку, створення рейтингу сприятливих територій для підприємництва, оскарження регуляторних актів, прийнятих із порушенням чинного законодавства.
Проект реалізується за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

2009
Проект № 39624 «Розвиток спроможності інститутів громадянського суспільства проводити експертизу регуляторної діяльності місцевих органів виконавчої влади». Проект реалізується за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Термін реалізації проекту: з 24 липня 2009 р. по 30 квітня 2010 р.

2008
Спільно з Дніпропетровським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України експерти Центру брали участь у проведенні науково-дослідної роботи за темою «Розробка методики моніторингу здійснення державної регуляторної політики місцевими органами виконавчої влади». Термін проведення науково-дослідної роботи: з 08 січня 2008 р. по 31 грудня 2008 р.

2008
Проект № 2703741 «Оскарження регуляторних актів органів місцевого самоврядування в містах Дніпропетровської області». Проект реалізовано за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Термін реалізації проекту: з 1 листопада 2007 р. по 20 листопада 2008 р.

2007
Проект «Проведення експертизи та аналізу впливу регуляторних актів місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування».

2006
Проект «Проведення аналізу впливу прийнятих регуляторних актів і тих, що планується прийняти, на роботу суб’єктів малого підприємництва».

2005
Проект «Моніторинг здійснення державної регуляторної політики місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування Дніпропетровської області». Термін реалізації проекту: з 22 лютого 2005 р. по 31 грудня 2005 р.